Home / Arkiva Tag:Vrasje

Arkiva Tag:Vrasje

Vrasja në Ballsh, dalin detajet

Një krim në familje ka tronditur mbrëmë banorët e Ballshit, pasi një burrë ka vrarë gruan dhe kunatën e tij. Burri i cili dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur ka qëlluar për vdekje duke vrarë gruan e tij 31-vjeçare dhe kunatën e tij, motrën e bashkëshortes, 18-vjeçare. Sipas …

Lexo më shumë »

Krim në familje, një i vdekur dhe një i plagosur

Një ngjarje e rëndë raportohet që të ketë ndodhur në zonën e Maqellarës në Dibër. Si pasojë e një konflikti në familje një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur. Viktima mësohet se është vrarë brenda në banesë nga të afërm të nuses së tij. Ngjarja e rëndë …

Lexo më shumë »