Home / Arkiva Tag:foto

Arkiva Tag:foto

Berisha publikon foto: Ja çfarë bëjnë policët…

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetin e tij social Facebook, ku janë disa policë të cilët luajnë bilardo. Sipas Berishës, fotoja është dërguar nga një qytetar dixhital. Foton Berisha e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Kartolina e narkopoliceve per Noriegen dhe Lleshajn e tij! Lexoni mesazhin …

Lexo më shumë »

Dalin pamjet nga shpërthimi pranë “Kopshtit Botanik”

Zbulohen pamje nga shpërthimi që ndodhi pak më parë pranë “Kopshtit Botanik”. Ky shpërthim ka tronditur të gjithë banorët por fatmirësisht nuk raportohen të lënduar. Policia ka njoftuar se nuk dihen shkaqet e shpërthimit ndërkohë që po punohet për zbardhjen e ngjarjes. NJOFTIMI I POLICISË Në rrugën dytësore pranë nënkalimit …

Lexo më shumë »