Home / Arkiva Tag:Berisha

Arkiva Tag:Berisha

Berisha: Maksat përgjakin kambistin në Tiranë

Para pak minutash ish-kryeministri i shqipërisë Sali berisha ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook  një rast ku një kambist është përgjakur këq nga disa persona më maskë. Kambisti është grabitur dhe sipas denoncuesit, policia ka ardhur me vonesë në vendngjarje edhe psë komisariati ishte shume afër vendit të …

Lexo më shumë »

Balla, Berishës: O Sali, po si nuk hoqe dorë nga…

Kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla, në një postim të bërë në faqen zyrtare të Facebook, shkruan se pas shpërthimit me tritol të shtyllës elektike në Fushë-Krujë, fshihet PD. Ai me ironi i është drejtuar ish-kryeministrit Sali Berisha duke thënë se nuk hoqi dorë nga shtyllat e tensionit . …

Lexo më shumë »

Berisha publikon foto: Ja çfarë bëjnë policët…

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetin e tij social Facebook, ku janë disa policë të cilët luajnë bilardo. Sipas Berishës, fotoja është dërguar nga një qytetar dixhital. Foton Berisha e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Kartolina e narkopoliceve per Noriegen dhe Lleshajn e tij! Lexoni mesazhin …

Lexo më shumë »