Home / Arkiva Tag:arrestohen

Arkiva Tag:arrestohen

Athinë, arrestohen tre shqiptarë për drogë

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke në përfundim tyë aksionit antidrogë në athinë. Shqiptarët e arrestuar i përkasin moshave 33, 38-të dhe 49-të vjeç. Ndërkohë identitetet e të arrestuarve nuk bëhen të ditur. Mësohet gjithashtu se policia ka sekuestruar 1.1 kg kokainë, 2.5 kg hashash dhe 15 …

Lexo më shumë »

Arrestohen tre policë bashkiak

Prokuroria e Tiranës ka dhënë urdhërin për arrestimin e tre policëve bashkiak . Të arrestuarit akuzohen për shpërdorim detyre. Eduart Dafku, Hekuran Rafmani dhe Nuredin Doçi thuket se u merrnin çdo ditë nga 500 lekë tregtarëve ambulantë. Denoncimi në prokurori është bërë nga një tregtar. (Foto ilustruse)

Lexo më shumë »