Home / Aktualitet / Starton emisioni i parë në llojin e vet në mediat Audio-Vizive në shqipëri. “Puppet Channel News”

Starton emisioni i parë në llojin e vet në mediat Audio-Vizive në shqipëri. “Puppet Channel News”

Miq te PUPPET CHANNEL dhe shikues te FAX NEWS momenti erdhi, starton emisioni i pare ne llojin e vet ne mediat audio vizive ne shqiperi.
Puppet Channel News, informacionet e servirura ndryshe, fakte reale, denoncime, fabula dhe shum inskenime argetuese.
Cdo te marte dhe te ejte ne Fax News ora 20:00
Kujdes jan informacione qe nuk duhen humbur.

Përreth Master

Kontrolloni gjithashtu

Alketa Vejsiu mban premtimin: ‘Taramelja’ do bëhet me shtëpi të re

“Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.