Home / PUPPET NEWS / Puppet Channel

Puppet Channel

Të nderuar teleshikues!
Së afërmi emisioni “Puppet channel” do sjellë pranë jush një zë ndryshe, zërin e së vërtetës, skandalet e sofistikuara, problemet e shumta që trondisin dhe varfërojnë popullin ,hallet e panumërta që venitin jetën, ato çka ju shqetësojnë dhe nuk gjejnë rrugën e zgjidhjes. Një zë që vjen ndryshe pa kompromis, atë që se gjeni në mediat e tjera, por që ne e kemi si mision fisnik në interes të mirëqënies dhe sigurisë së popullit.

Përreth Master

Kontrolloni gjithashtu

Alarm!!! Denonconi ne Puppet Channel.

Të nderuar miq të emisionit tonë. Në vijimësi presim sygjerimet, idetë, mendimet tuaja të vyera …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.