Home / Aktualitet / Problematikat e Karburanteve, Ilaçeve dhe Ushqimeve. Në vijimsi ndiqni Vidjon e publikuar nga Puppet Channel.

Problematikat e Karburanteve, Ilaçeve dhe Ushqimeve. Në vijimsi ndiqni Vidjon e publikuar nga Puppet Channel.

Të nderuar teleshikues!
Emisioni “Puppet channel” do sjellë pranë jush një zë ndryshe, zërin e së vërtetës, skandalet e sofistikuara, problemet e shumta që trondisin dhe varfërojnë popullin ,hallet e panumërta që venitin jetën, ato çka ju shqetësojnë dhe nuk gjejnë rrugën e zgjidhjes. Një zë që vjen ndryshe pa kompromis, atë që se gjeni në mediat e tjera, por që ne e kemi si mision fisnik në interes të mirëqënies dhe sigurisë së popullit.

Përreth Master

Kontrolloni gjithashtu

Alketa Vejsiu mban premtimin: ‘Taramelja’ do bëhet me shtëpi të re

“Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.