Home / BOTA / Ndërron jetë një ditë para gjyqit, akuzohej për abuzim seksual ndaj të miturve

Ndërron jetë një ditë para gjyqit, akuzohej për abuzim seksual ndaj të miturve

Trajneri i një skuadre të rinjsh në Angli, ka ndërruar jetë pas një aksidenti me makinë një ditë para se ai të dilte para gjykatës. Bëhet fjalë për Mikel Karson. 75-vjeçari akuzohej për abuzim ndaj 11 djemve të mitur dhe për nxitjen e tyre për t’u angazhuar në aktivitetet seksuale.

Karson u arrestua në janar të vitit 2017, teksa po hetohej në gjendje të mirë. Ndërkohë sot u dha lajmi se i pandehuri kishte ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik. Asnjë automjet tjetër nuk ishte i përfshirë, teksa organet përkatëse po hetojnë për vdekjen e tij misterioze.

 

 

Përreth gazetar

Kontrolloni gjithashtu

PA RREGULLUAR STATUSIN JURIDIK-KUSHTETUES TE POPULLIT SHQIPTAR,NUK MUND TE KETE KURRE PAQE,NE MAQEDONI…!

PA RREGULLUAR STATUSIN JURIDIK-KUSHTETUES TE POPULLIT SHQIPTAR,NUK MUND TE KETE KURRE PAQE,NE MAQEDONI…! Edhe pak …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.