Home / SHOWBIZ / Marina Vjollca në Golden Globe, ja sa afër yjeve botërore ishte ajo!

Marina Vjollca në Golden Globe, ja sa afër yjeve botërore ishte ajo!

Moderatorja e njohur Marina Vjollca gjatë këtij sezoni nuk ishte pjesë e ekranit. Megjithatë ajo dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi ndodhen me pushime në SHBA.

Ndërkohë mbrëmjen e së dielës në Beverly Hills u ndanë çmimet e Golden Globes. Filmi në triumfoi në këtë event ishte “Bohemian Rhapsody”, një autobiografi mbi jetën dhe historinë e legjendarit Freddie Mercury dhe grupit të tij, Queen.

Në ceremoni kanë marrë pjesë personazhe të njohur nga e gjithë bota. Duke qenë në SHBA, Marina duket se ka përfituar të ndjekë nga afër eventin e rëndësishëm të kinematografisë botërore.

Prezantuesja e njohur përmes disa postimeve në Instastory ka treguar se ka ndjekur nga afër këtë ceremoni në Beverly Hills, California.

Nuk dihen ende se sa pranë yjeve ka qënruar ajo, por thjesht ka publikuar edhe një video teksa priste në radhë me Hugh Grant, aktorin e famshëm Hollywood-an.

Untitled-4-4.jpg

Untitled-1-5.jpg

globe-1.jpg

Untitled-5-4.jpg

Untitled-6-3.jpg

 

Përreth Gazetar 1

Kontrolloni gjithashtu

Ja pasioni i fshehur i bashkëshortit të Adelina Tahirit, këngëtarja i zbulon të gjitha!

Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë u bë nënë për herë të parë. Në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.