Home / Aktualitet / Jeni të ftuar të ndiqni në kanalin televiziv FAX-NEWS çdo të martë dhe të enjte në orën 20:00 të mbrëmjes në “PUPPET CHANNEL”

Jeni të ftuar të ndiqni në kanalin televiziv FAX-NEWS çdo të martë dhe të enjte në orën 20:00 të mbrëmjes në “PUPPET CHANNEL”

Ky emision eshte nje prodhim i shoqerise civili me bashkepunimin e shoqates E.K.O Albania dhe me kontributin vullnetar te njerzve per te denoncuar dhe demaskuar korrupsionin dhe te gjitha fenomenet e tjera qe rrjedhin per shkak te tij.

Ftojme te gjithe ata qe e kane vuajtur ne kurriz te tyre te sjellin ne redaksine e emisionit cdo problem qe ata kane hasur persa i perket shfaqjes se elementeve korruptive dhe abuzive ne perditshmerine tone.

Redaksia jone eshte e hapur, mirepret dhe pasqyron me vertetesi dhe korrektesi cdo denoncim tuajin.

Te gjitha problematikat tuaja te denoncuara ne emisionin tone, jeni te ftuar t’i ndiqni ne kanalin televiziv FAX-NEWS cdo te marte dhe te enjte ne oren 20:00 te mbremjes ne “PUPPET CHANNEL”.

Ju falenderojme per mirekuptimin!

Përreth Redaktor

Kontrolloni gjithashtu

Alketa Vejsiu mban premtimin: ‘Taramelja’ do bëhet me shtëpi të re

“Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.