Home / Aktualitet / Ja si prezantohen politikanët përpara nesh, në Puppet Channel.

Ja si prezantohen politikanët përpara nesh, në Puppet Channel.

Ju, në “Puppet Channel”, do të shihni një emision me satirë dhe humor të bazuar në lajme dhe ngjarje reale. Ata/o që do të shihni në ekran nuk janë njerëz real, por imitime të bazuara në jetën njerëzore. Ky emision do të përcjell tek teleshikuesit humor, satirë, të gjinive të ndryshme, të cilat do të godasin fenomenet negative të përditshmërisë që shqetësojnë shqiptarët. Në ecurinë e vet, ky emision do të ketë pjesë investigimi konkret në hapësirën mbarëshqiptare, si një proces i besueshëm i problematikave të ditës. Mos i merrni tendecioze, por miqësisht ju lutemi, në interesin e përbashkët!

Përreth Master

Kontrolloni gjithashtu

Alketa Vejsiu mban premtimin: ‘Taramelja’ do bëhet me shtëpi të re

“Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.