Home / SHOWBIZ / Ja pasioni i fshehur i bashkëshortit të Adelina Tahirit, këngëtarja i zbulon të gjitha!

Ja pasioni i fshehur i bashkëshortit të Adelina Tahirit, këngëtarja i zbulon të gjitha!

Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë u bë nënë për herë të parë. Në muajin dhjetor të vitin 2017 këngëtarja shqiptare u martuar me a Serjozha Markov, një jurist i njohur maqedonas. Ende kjo martesë e këngëtares vijin të komentohet.

Fillimisht Adelina vendosi të mos e bënte publik imazhin e tij, por kohët e fundit këngëtarja nuk e ka aspak problem.

Ajo ndan me ndjekësit e saj në “Instagram”, foto dhe video nga momentet që kalon pranë tij dhe së fundmi ka zbuluar edhe një pasion të tij të fshehur. Këngëtarja ka publikuar një video ku tregon bashkëshortin e saj duke i rënë pianos.

Untitled-7-3.jpg

Untitled-9-2.jpg

Përreth Gazetar 1

Kontrolloni gjithashtu

Kejvina Kthella kapet mat me futbollistin e kombëtares në lokalet e Tiranës

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar. Që …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.