Home / BOTA (faqe 2)

BOTA

Turqia arreston ish-deputetin, akuzohet për terrorizëm

Një gjykatë turke urdhëroi ndalimin e një ish-ligjvënësi të opozitës gjatë ditës së djeshme, disa orë pasi një gjykatë më e ulët e liroi me kusht, ndërsa po gjykohet për akuza të terrorizmit, tha agjencia shtetërore e lajmeve Anadolu. Eren Erdem, i cili humbi vendin e tij në zgjedhjet e …

Lexo më shumë »

E dashura e lojtarit të Juventusit sfidon dimrin e ftohtë

Daniele Rugani dhe Michela Persico i kaluan pushimet e tyre në Maldive. Futbollisti i Juventusit dhe e fejuara e tij seksi fluturuan drejt vendit tropikal për të shijuar temperaturat e larta, duke përfituar kështu nga pauza e kampionatit italian të futbollit. Çifti ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale gjatë …

Lexo më shumë »