Home / Aktualitet / Alarm!!! Denonconi ne Puppet Channel.

Alarm!!! Denonconi ne Puppet Channel.

Të nderuar miq të emisionit tonë.

Në vijimësi presim sygjerimet, idetë, mendimet tuaja të vyera që së bashku të përcjellim problematikat më të spikatura dhe më të mprehta që juve ju shqetësojnë. Mendimet dhe shqetësimet tuaja janë detyrimi ynë. Ju na thoni, ne realizojmë. Ju qani hallet, së bashku gjejmë zgjidhjet. Në këtë rrugëtim me interesa të përbashkëta Ju do të jeni Ne, dhe Ne do të jemi Ju.

 

 

Përreth Master

Kontrolloni gjithashtu

Alketa Vejsiu mban premtimin: ‘Taramelja’ do bëhet me shtëpi të re

“Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.