Home / DIASPORA / Aksident në Kosovë, humb jetën një grua

Aksident në Kosovë, humb jetën një grua

Një aksident me pasojë vdekjen e nje personi ka ndodhur në fshatin Dollcv të Klinës në Kosovë.

Si pasojë e përplasjes së automjeteve kanë mbëtur të lënduar rëndë dy drejtuesit e automjeteve dhe ka kumbur jetën një grua  e cila ishte pasagjere.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në autopsi dhe me pas iu është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Poliocia po vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Përreth gazetar

Kontrolloni gjithashtu

Starton emisioni i parë në llojin e vet në mediat Audio-Vizive në shqipëri. “Puppet Channel News”

Miq te PUPPET CHANNEL dhe shikues te FAX NEWS momenti erdhi, starton emisioni i pare …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.